Haber

İstanbul’da TROY Kart kullanan belediye sayısı 19’a ulaştı.

İstanbul’da 4 ilçe belediyesinin daha personel maaş kartlarını Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen TROY’a taşıma kararıyla geçiş yapan belediye sayısı 19’a ulaştı.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bankalarla yaptıkları iş birliği kapsamında belediye personelinin kullandığı maaş kartlarını TROY’a devretme kararı aldıklarını belirtti.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da, “Beyoğlu Belediyesi olarak meslektaşlarımızın maaş ödemelerini ve belediyemizin ödeme sistemlerini yerli ve milli ödeme sistemimiz TROY Kart’a taşıyoruz.”

Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, bankalarla yaptıkları görüşmeler sonucunda TROY’a geçiş kararı aldıklarını açıkladı.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “İsrail’i ve destekçilerini boykot etmeye devam ediyoruz. Gerekli görüşmeleri yapıp süreci başlattık. Zeytinburnu Belediyesi olarak TROY Kart’a geçiyoruz.”

Beykoz, Esenler, Kağıthane, Üsküdar, Sultanbeyli, Sultangazi, Sancaktepe, Tuzla, Pendik, Bağcılar, Başakşehir, Çekmeköy, Gaziosmanpaşa, Eyüpsultan ve Ümraniye belediyeleri de işçi maaş kartlarını yerel kart TROY’a taşıma kararı aldıklarını açıkladı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu